مهلت رزرو آداپتور شارژر رایگان تسلا برای دارندگان خودروهای برقی فورد ت…

Wade 0 19 09.26 19:38
دسترسی به سوپرشارژرهای تسلا برای خودروهای برقی فورد به آداپتورهای شارژ سریع تسلا بستگی دارد.
فورد همانند بسیاری از ابتکارات تسلا، برای تاخیر آماده است. این انتظار برای برنامه سوپرشارژ فورد با سازنده برق الکتریکی صادق است.
خودروهای برقی فورد، از جمله F-150 Lightning و Mustang Mach-E، تا سال 2025 با شارژرهای سازگار با پورت شارژ استاندارد آمریکای شمالی تسلا یا NACS ساخته نخواهند شد. بنابراین در این بین، فورد آداپتورهای شارژ سریع رایگان را ارائه کرده است. برای دسترسی تسلا سوپرشارژر به رانندگان فورد.
تنها مسئله این است که مهلت لیست رزرو به عقب کشیده می شود. فورد برای اولین بار اعلام کرد که رزروها به زودی در ژانویه در دسترس خواهند بود. تحویل به تعداد کمی از رانندگان فورد شروع شد. سپس تاریخ 30 ژوئن برای چندین ماه پست شد. در ماه مه، سخنگوی فورد تایید کرد که ضرب الاجل ژوئن در مسیر درست قرار دارد.
همانطور که داده های تاریخچه وب نشان می دهد، با نزدیک شدن به تاریخ ژوئن، وب سایت رزرو با تاریخ جدیدی به روز شد: 31 اوت. مانند مشتریان جنرال موتورز EV، انتقال به 15300 سوپرشارژر تسلا در ایالات متحده و کانادا بیشتر از حد انتظار طول می کشد. حتی با وجود تعداد محدودی از آداپتورهای شارژ سریع که در اوایل سال برای مشتریان فورد EV ارسال شد، بیشتر آنها همچنان منتظر هستند. تسلا اوایل سال جاری تیم سوپرشارژر خود را منحل کرد، که برنامه‌های خود را با خودروسازان شریک مختل کرده است. ولوو همچنین منتظر آداپتورهای NACS است تا مشتریان خودروهای برقی خود را به ایستگاه‌های شارژ سریع متصل کند.
به غیر از تسلا، خودروسازان فعلی پورت شارژ صحیح را در خودروهای برقی تعبیه کرده اند. اکثر شرکت‌ها در سال 2025 یا 2026 تولید خودروهایی با پورت‌های سازگار با NACS را آغاز خواهند کرد. نمونه‌های اولیه هیوندای و کیا EV با شارژرهای مناسب تسلا در اوایل این هفته در میشیگان مشاهده شدند. هیوندای آیونیک 5 و کیا EV6 پیش تولید توانستند به ایستگاه سوپرشارژر متصل شوند.
اکثر خودروهای برقی موجود نیاز به آداپتور ارائه شده توسط سازنده دارند یا رانندگان باید آداپتوری به نام Illusion Loading dock را در ایستگاه تسلا پیدا کنند. ریوین تعداد نامعلومی از آداپتورهای NACS رایگان را قبل از شلیک تیم شارژ تسلا به برخی از مشتریان تحویل داد. انجمن های آنلاین از ژوئن نشان می دهد که بسیاری از مشتریان R1T و R1S هنوز منتظر آداپتورها هستند.
اطلاعات بیشتر از بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 ByKevin Payne ContributorByCassidy Horton ContributorFord می‌گوید کسانی که مهلت آداپتور رایگان را از دست می‌دهند، می‌توانند آداپتور را با قیمت 230 دلار خریداری کنند. آداپتورهای شخص ثالث، که به صورت آنلاین در دسترس هستند، در ایستگاه های سوپرشارژ ممنوع هستند. اما با یک هدف متحرک، زمان رزرو آداپتور رسمی همچنان افزایش می‌یابد در حالی که دسترسی به شارژ سریع متوقف می‌شود.
تسلا هفته گذشته رویداد روباتاکسی و هوش مصنوعی "Cybercab" خود را از 8 آگوست تا تاریخ نامشخصی در اکتبر به تعویق انداخت. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای اولین بار در سال 2019 پیش بینی کرد که ناوگان تاکسی های خودران تسلا تا پایان سال 2020 راه اندازی می شود. مانند بسیاری از موارد در مورد تسلا، زمان بندی نیز خاموش بود.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Sasha LekachFollowingمن معاون سابق ویراستار Forbes Wheels and Service department هستم، جایی که روی همه انواع وسایل نقلیه الکتریکی تمرکز کردم و به خوانندگان کمک کردم تا دنیای خودرو را درک کنند. من که اهل سانفرانسیسکو هستم، شروع به پوشش اخبار فوری در منطقه خلیج کردم. قبل از پیوستن به تیم‌های چرخ‌ها و گاراژ، سال‌ها به‌عنوان گزارش‌گر حمل‌ونقل Mashable در ماشین‌های برقی و خودکار بودم. من با مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از دانشگاه کالیفرنیا برکلی و مدرک کارشناسی از دانشگاه کالیفرنیا دیویس، هم اهل کالیفرنیا هستم و هم به اخبار و هم در خبرنامه علاقه مند به خبرنامه خودم هستم. شما معمولاً می توانید مرا در حال مطالعه، موج سواری، غذا خوردن و سفر پیدا کنید.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

For those who have virtually any issues about where in addition to the way to employ اخبار جدید ایران خودرو قرعه کشی, you can e-mail us at our own web page.

Comments